Organizacja jubileuszu firmy przez agencję eventową

Do obchodów firmowych rocznic podchodzi się zupełnie inaczej niż do innych wydarzeń. Każdy jubileusz to bardzo ważny moment w historii każdej firmy, który pozwala wyróżnić się na rynku i wśród pracowników. Tego rodzaju event to szansa na szeroką gamę działań komunikacyjnych, takich jak wydarzenia, które pomagają poprawić wizerunek firmy, niezależnie od branży w której na co dzień działa.

Czym dokładnie zajmuje się agencja eventowa?

Agencje eventowe zajmują się szeroko rozumianym planowaniem eventów. Dotyczy to nie tylko wydarzeń w sensie dosłownym. Działalność takich agencji obejmuje konferencje biznesowe, wystawy i wernisaże, szkolenia i warsztaty, a także imprezy okolicznościowe jak np. jubileusz firmy. Firma eventowa dokona kompleksowych przygotowań zarówno od strony technicznej wydarzenia (zapewnienie sprzętu audio-video) jak i merytorycznej (ustalenie tematu i stworzenie szczegółowego planu). To ważne, biorąc pod uwagę wartości, które organizatorzy chcieliby przekazać swoim pracownikom lub klientom podczas tego typu eventu.

Jako biznesmeni niekoniecznie można posiadać duże doświadczenie w realizowaniu eventów. Nie pracujemy nad takimi rzeczami na co dzień, więc zrozumiałe jest, że nie możemy zaplanować wszystkiego tak, aby nasi uczestnicy byli w pełni zadowoleni. Wybór agencji eventowej to zaufanie do kogoś, kto zorganizował setki, jeśli nie tysiące takich spotkań. Dzięki temu wiedzą, jak dotrzeć do klientów, mają kreatywną kadrę i współpracują z dziesiątkami obiektów i podwykonawców.

W jaki sposób można świętować jubileusz?

Agencja eventowa realizująca jubileusz dla firmy może zorganizować:

  • gale i bankiety oparte na unikalnej koncepcji rozmów zamiast części oficjalnych,
  • konferencje biznesowe, wydarzenia online lub hybrydowe,
  • pikniki dla pracowników lub imprezy dla mieszkańców miasta, w którym funkcjonuje firma,
  • działania CSR,
  • film wizerunkowy, fotografia pracownicza, animacja,
  • konferencja prasowa,
  • działania brandingowe,
  • kampanie telewizyjne i internetowe.

Dlaczego powinno się zorganizować jubileusz firmy?

Tchnij nowe życie w swoją firmę. To nie są zwykłe słowa, ale opinie wielu ludzi mających do czynienia z organizacją jubileuszu przez agencję eventową. „To dzięki temu nasza firma dostała nowe życie” – wielu właściceli firm takie słowa wypowiada po imprezie firmowej. Agencja eventowa uświadamia klientom, gdzie są, dokąd dotarli i co tak naprawdę osiągnęli. Daje się im energię i motywację do dalszego działania we własnym imieniu. Ponieważ wiemy, że jeśli potrafimy opowiedzieć naszą historię, ostatecznie osiągniemy nasze cele i odniesiemy sukces. Dzięki temu firmy stać się mogą wyjątkowe i pozyskiwać treści do dalszych działań marketingowych oraz sprzedażowych. Jubileusz to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników. Obchodząc jubileusz firmy szerzej niż ktokolwiek inny, osiągnąć można cele na różnych polach. Poprzez różne działania jesteśmy w stanie jeszcze bardziej zbliżyć pracowników i klientów do firmy. Pomagamy dzięki temu budować dobre i trwałe relacje.