Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Integracje

  Współcześnie employer branding, to jedna z ważniejszych dziedzin dla pracodawców. Odpowiednie relacje z pracownikami, budowanie zaufania, lojalności oraz miłej atmosfery, to kluczowe sprawy dla osiągania celów biznesowych. Eventy i spotkania integracyjne czy wyjazdy firmowe, to najefektywniejsze narzędzia employer branding.

  Wyjazdy i spotkania integracyjne

  W Meeting Art robimy to od lat. Niezbędna jest tu nasza wiedza z zakresu turystyki. Znamy oryginalne lokalizacje, najlepsze hotele, niezapomniane plenery, lokalne atrakcje. Posiadamy też bogatą ofertę gier integracyjnych i team buildingów, które wzbogacą każde spotkanie czy wyjazd firmowy. Nie oferujemy rozwiązań schematycznych i skopiowanych z innych ofert. Nasze propozycje mają zaskakiwać uczestników i dawać im motywację, budować dobre relacje między ludźmi czy po prostu sprawiać radość.

  Eventy, jako narzędzie employer branding

  Mamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji spotkań integracyjnych oraz innych działań z zakresu employer branding. Podejmowaliśmy się równie skutecznie realizacji dużych spotkań czy wyjazdów integracyjnych, jak i niewielkich działań wspierających HR, jak ciekawe warsztaty, szkolenia lub team buildingi projektowane pod konkretne zapytanie.

  Specjalizujemy się w organizacji różnego typu integracji, jak:

  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy firmowe
  • team buildingi
  • spotkania integracyjne
  • wyjazdy motywacyjne
  • imprezy tematyczne
  • gry miejskie
  • zabawy integracyjne

  Dobra komunikacja z klientem

  Otrzymując zapytanie od klienta rozpoczynamy naszą współpracę od analizy potrzeb oraz celów stawianych przed imprezą. Następnie opracowujemy oryginalną propozycję, będącą podstawą do rozmowy o kształcie i programie imprezy. Nasi klienci mówią, że przygotowywane przez nas prezentacje są kompleksowe i zrozumiałe, co ułatwia właściwą ocenę ich wartości i walorów.

  W naszej firmie stawiamy na komunikację z klientem. Im lepsza relacja na linii klient-agencja, tym lepsze są osiągane efekty, dokładniejsze dopasowanie do celów naszych partnerów handlowych i przyjemniejsza praca.

  • Macie Państwo w planie akcję marketingową? Napiszcie do nas. Przygotujemy ciekawą i konkurencyjną ofertę.
  • Nie wiecie, jak mocniej zaistnieć na rynku ze swoimi produktami? Doradzimy ci i opracujemy projekt, który będzie dopasowany do zakładanych celów biznesowych.
  • Chcecie Państwo odświeżyć komunikację marketingową z odbiorcami? Opracujemy ciekawe pomysły na akcje i eventy promocyjne i działania PR. Czekamy na Państwa.

  Zapraszamy do kontaktu


   Lub naciśnij ENTER

   Sprawdź naszą
   pozostałą ofertę

   Pracowaliśmy dla