Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 570 300 227 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl

Wyjazdy integracyjne

Współcześnie employer branding, to jedna z ważniejszych dziedzin dla pracodawców. Odpowiednie relacje z pracownikami, budowanie zaufania, lojalności oraz miłej atmosfery, to kluczowe sprawy dla osiągania celów biznesowych. Eventy i spotkania integracyjne czy wyjazdy firmowe, to najefektywniejsze narzędzia employer branding.

Wyjazdy i spotkania integracyjne

W Meeting Art robimy to od lat. Niezbędna jest tu nasza wiedza z zakresu turystyki. Znamy oryginalne lokalizacje, najlepsze hotele, niezapomniane plenery, lokalne atrakcje. Posiadamy też bogatą ofertę gier integracyjnych i team buildingów, które wzbogacą każde spotkanie czy wyjazd firmowy. Nie oferujemy rozwiązań schematycznych i skopiowanych z innych ofert. Nasze propozycje mają zaskakiwać uczestników i dawać im motywację, budować dobre relacje między ludźmi czy po prostu sprawiać radość.

Eventy, jako narzędzie employer branding

Mamy bogate doświadczenie w zakresie realizacji spotkań integracyjnych oraz innych działań z zakresu employer branding. Podejmowaliśmy się równie skutecznie realizacji dużych spotkań czy wyjazdów integracyjnych, jak i niewielkich działań wspierających HR, jak ciekawe warsztaty, szkolenia lub team buildingi projektowane pod konkretne zapytanie.

Specjalizujemy się w organizacji różnego typu integracji, jak:

 • wyjazdy integracyjne
 • imprezy firmowe
 • team buildingi
 • spotkania integracyjne
 • wyjazdy motywacyjne
 • imprezy tematyczne
 • gry miejskie
 • zabawy integracyjne

Dobra komunikacja z klientem

Otrzymując zapytanie od klienta rozpoczynamy naszą współpracę od analizy potrzeb oraz celów stawianych przed imprezą. Następnie opracowujemy oryginalną propozycję, będącą podstawą do rozmowy o kształcie i programie imprezy. Nasi klienci mówią, że przygotowywane przez nas prezentacje są kompleksowe i zrozumiałe, co ułatwia właściwą ocenę ich wartości i walorów.

W naszej firmie stawiamy na komunikację z klientem. Im lepsza relacja na linii klient-agencja, tym lepsze są osiągane efekty, dokładniejsze dopasowanie do celów naszych partnerów handlowych i przyjemniejsza praca.

 • Macie Państwo w planie akcję marketingową? Napiszcie do nas. Przygotujemy ciekawą i konkurencyjną ofertę.
 • Nie wiecie, jak mocniej zaistnieć na rynku ze swoimi produktami? Doradzimy ci i opracujemy projekt, który będzie dopasowany do zakładanych celów biznesowych.
 • Chcecie Państwo odświeżyć komunikację marketingową z odbiorcami? Opracujemy ciekawe pomysły na akcje i eventy promocyjne i działania PR. Czekamy na Państwa.

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź naszą
pozostałą ofertę

Pracowaliśmy dla