Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

- Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
- Szukasz pomysłu na integrację?
- Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
- Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Eventy i spotkania firmowe

  powrót do oferty

  Jeśli mają Państwo w planie organizację spotkania biznesowego, eventu lub innego rodzaju wydarzenia firmowego, to trafiliście pod właściwy adres. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kreowaniu i realizacji tego typu przedsięwzięć. Zatrudniamy ludzi z bogatym doświadczeniem w branży, którzy doradzą, opracują koncepcję, a następnie bezbłędnie przeprowadzą imprezę.

  Eventy firmowe na najwyższym poziomie

  Zapewniamy kompleksową obsługę od pomysłu, po realizację najróżniejszych eventów dla firm. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego tematu, oryginalne pomysły, bezpłatne doradztwo i realizację na najwyższym poziomie. Te wszystkie elementy zapewniają uczestnikom niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które na długo zostaną w ich pamięci.

  Organizujemy takie imprezy jak:

  • gale oraz inne uroczystości firmowe
  • imprezy integracyjne
  • pikniki firmowe
  • spotkania handlowe w oryginalnej formie
  • prezentacje produktów i usług
  • szkolenia, wykłady motywacyjne
  • akcje event-marketingowe

  Najważniejsze w przygotowaniu eventu jest jego odpowiednie zaplanowanie i dopasowanie do oczekiwań klienta, które nie zawsze są jasno wyrażone. Kluczowym elementem opracowania założeń jest zadanie wielu odpowiednich pytań. W Meeting Art przykładamy szczególną wagę do tej fazy przygotowań, gdyż ułatwia bezproblemową realizację i osiągnięcie zakładanych celów.

   

  Doświadczenie, kreatywność i pewność realizacji

  Realizacja udanego eventu to, oprócz właściwego planowania, perfekcyjna koordynacja wszystkich elementów oraz przewidywanie ewentualnych trudności i ryzyka. Zaufaj nam. Robimy to od lat, a nasze doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantuje sukces twojego eventu. Nasi klienci cenią sobie dobry kontakt z nami, szczerość, lojalność, elastyczność i umiejętność reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Doświadczenie oraz zaufanie klientów, zdobyte jeszcze jako See4Business, pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

  • podejmujemy się najbardziej nietypowych i ciekawych zadań
  • nie popadamy w schematy
  • nasza praca jest naszą pasją, a nuda jej największym wrogiem
  • proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania
  • dbamy o twój czas i pieniądze

  Skontaktujcie się Państwo z nami! Doradzimy, jak zrealizować niezapomniany event dla Twojej firmy. Zaoszczędzicie Państwo swój czas i pieniędze.

  Zapraszamy do kontaktu

   Lub naciśnij ENTER

   Sprawdź naszą
   pozostałą ofertę

   Pracowaliśmy dla