Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 570 300 227 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl

Team building

gra miejska

GRY MIEJSKIE

W naszej ofercie mamy kilka ciekawych propozycji takich atrakcji, nie tylko w Krakowie. Uczestnicy poznają miasto i jego historię wykonując różne zadania, oraz docierają do miejsc, których na próżno szukać w przewodnikach turystycznych. Każda gra odbywa się według oryginalnego scenariusza, który można dostosować do preferencji gości.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: Kraków i okolice

Grupa: od 10 osób

Czas trwania: 2-3 godziny

gra scenariuszowa

DROGA DO WOLNOŚCI

Oryginalna, scenariuszowa gra miejska pt. „Droga do wolności”. Akcja toczy się w Nowej Hucie i obejmuje serię zadań do wykonania, które nawiązują do dawnych czasów, np.: nielegalna wymiana walut na ulicy, naprawa Trabanta, zajęcia militarne w schronie przeciwatomowym. Całość prowadzona jest przez wyspecjalizowanych i doświadczonych animatorów. „Droga do wolności” to świetna forma integracji dla grupy, połączona z lekcją historii.

Lokalizacja: wyjazd na terenie Krakowa

Grupa: do 100 osób

Czas trwania: ok. 2,5 godziny + dojazd

wyścig z czasem

WYŚCIG Z CZASEM

Oryginalna gra scenariuszowa, której głównym zadaniem jest rozkodowanie tajemniczej walizki, z mechanizmem czasowym. Każda drużyna otrzymuje swoją tajemniczą czerwoną walizkę. W określonym czasie należy odnaleźć właściwy kod, który „rozbroi” ładunek. Gra wymaga zaradności, sprytu, inteligencji oraz intuicji.

Zabawa składa się z wielu ciekawych zadań. Grę można rozgrywać w plenerze i w pomieszczeniu.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: dowolna sala lub plener

Grupa: 10-80 osób

Czas trwania: ok. 2-3 godziny

MASZYNA GOLDBERGA

To rewelacyjny sposób na kreatywną integrację. Uczestnicy biorą udział w tworzeniu i uruchomieniu „Mechanizmu Goldberga”, w którym jedna kulka inicjuje całą, skomplikowaną machinę. Wszystkie elementy urządzenia na zasadzie reakcji łańcuchowej utworzą jeden wspólny mechanizm. Zadaniem uczestników jest zbudować oraz połączyć wszystkie elementy w precyzyjny sposób tak, aby maszyna zadziałała bezbłędnie. Efekt końcowy zawsze budzi zachwyt i jest wynikiem perfekcyjnej pracy zespołowej, koordynacji, pomysłowości i zarządzania zespołami.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 100 m2

Grupa: 30-100 osób

Czas trwania: 2-3 godziny

warsztaty aktorskie

WARSZTATY AKTORSKIE, AUTOPREZENTACJI ORAZ IMPROWIZACJI

Zabawa, integracja i nauka w jednym. Warsztaty te kształtują  wiele umiejętności niezbędnych we współczesnym życiu zawodowym. Zajęcia aktorskie polegają na opracowaniu i zagraniu improwizowanej scenki.  Warsztaty te kreują nieszablonowe zachowania i rozwiązania. Natomiast zajęcia z autoprezentacji i emisji głosu dają bezcenne umiejętności i wskazówki tak potrzebne w pracy i rozwoju zawodowym. Warsztaty prowadzą doświadczeni aktorzy.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 40 m2

Grupa: 10-40 osób

Czas trwania: 3-5 godzin

warsztaty filmowe

AKADEMIA FILMOWA

Stwórzcie własny film. Napisz scenariusz, zrób casting, przygotuj scenografię, kostiumy i rekwizyty, nakręć pasjonujący film, za który może otrzymasz Oskara. Warsztaty z udziałem profesjonalistów od produkcji filmowych, którzy pokierują pracą poszczególnych ekip filmowych. Zajęcia realizowane w ciekawych plenerach, takich jak np. historyczne zamki. Zajęcia nie tylko dla tych, dla których kino jest pasją.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: dowolny ciekawy plener dostosowany do scenariusza filmu

Grupa: 30-100 osób

Czas trwania: ok. 4-6 godzin + dojazd

gotowanie warsztaty

PROFESJONALNE WARSZTATY KULINARNE

Gotowanie i sztuka kulinarna są ostatnimi laty bardzo modna. Proponujemy interaktywne zajęcia z najlepszymi szefami kuchni. Takie zajęcia uczą tajników kuchni, wyszukanych trików i umiejętności, które można wykorzystać w życiu codziennym. Warsztaty kończą się wspólną biesiadą. Dodatkowym atutem jest to, że uczestnicy mogą później chwalić się przed rodziną i znajomymi zdobytymi doświadczeniami. To idealna forma team-buildingu łączącego w sobie przyjemne z pożytecznym.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: Kraków

Grupa: 15-50 osób

Czas trwania: ok. 3-4 godziny + dojazd

warsztaty ekologiczne

WARSZTATY EKOLOGICZNE

Ekologia staje się coraz ważniejsza w naszym życiu. Dlatego proponujemy naszym klientom organizację ciekawych i oryginalnych warsztatów ekologicznych, gdzie pokazujemy, jak pomysłowo wykorzystać odpady, np. butelki PET. Razem ze specjalistami organizujemy wiele ciekawych zajęć, np.: samonawadniające się doniczki z plastikowych butelek, biżuteria z wikliny makulaturowej i wiele innych.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: plener lub sala

Grupa: od 20 osób

Czas trwania: ok. 2 godzin

MAKE UP AND PHOTO WORKSHOP

Nietypowe i wyjątkowe zajęcia dla kobiet. Warsztaty mają 2 części: edukacyjną o tajnikach  profesjonalnego makijażu oraz praktyczną. W drugiej części każda uczestniczka będzie miała wykonany indywidualną stylizację oraz portretową sesję fotograficzną. Po zajęciach wszystkie uczestniczki otrzymują pakiet przygotowanych i cyfrowo obrobionych zdjęć co własnego użytku. Tu każda pani poczuje się piękna i wyjątkowa.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 40 m2 lub wynajęte studio

Grupa: 6-30 osób

Czas trwania: ok. 3-5 godzin

degustacja win

WINNICA – ZAJĘCIA WINIARSKIE

Niedaleko Krakowa, w magicznym miejscu ukrytym pośród zielonych wzgórz, znajduje się winnica. Tu odbywają się warsztaty enologiczne połączone z degustacją ekologicznych win oraz naturalnych produktów lokalnych. Spotkanie obejmuje zwiedzanie winnicy, poznanie techniki winiarskiej, rodzajów i sposobów właściwej degustacji. Wydarzenie wzbogacone jest o testowanie lokalnych win, cydru i naturalnych olejów tłoczonych w winnicy. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję posmakować lokalnych wędlin i przekąsek.

Obsługa w języku polskim, angielskim i francuskim

Lokalizacja: okolice Wieliczki

Grupa: 5-30 osób

Czas trwania: ok. 2-3 godziny

GRA TERENOWA “Z MAPĄ I KOMPASEM”

Gra polegająca na odszukiwaniu w terenie specjalnych punktów umieszczonych w zakamuflowanych miejscach. Uczestnicy dzieleni są na małe kilkuosobowe grupy oraz wyposażanie między innymi w kompasy i tradycyjne mapy. Na trasie znajdują się specjalne dodatkowe punkty ze specjalnymi zadaniami. Wygrywa ten zespół, który znajdzie wszystkie punkty i wykona wszystkie zadania. Gra jest prowadzona przez doświadczonych animatorów wprowadzających w zadania i opiekujących się uczestnikami. Istnieje też wersja nocna tej gry.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: okolice Krakowa

Grupa: 20-100 osób

Czas trwania: ok. 2-3 godziny + dojazd

team building

SIÓDMY ELEMENT – ESCAPE ROOM

„Siódmy element” to jedyny w swoim rodzaju mobilny escape room. Grę można realizować zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak również w plenerze. Uczestników gry dzielimy na 4-6 osobowe zespoły. Każda drużyna otrzymuje swoją magiczną skrzynię z zadaniami do rozwiązania. Po odgadnięciu wszystkich łamigłówek,  grupa poznaje tajny kod, który pozwala otworzyć sejf z nagrodą.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 50 m2

Grupa: 20-100 osób

Czas trwania: ok. 2,5-3 godziny

budowanie miasta

OSADNICY

To oryginalny team-building, który daje uczestnikom mnóstwo satysfakcji i dziecięcej radości. Celem jest odtworzenie prehistorycznej osady oraz legendy jej powstania. Każdy zespół buduje z dostarczonych materiałów (glina, plastelina, sznurki, koraliki, słoma, patyczki etc.) makiety swojej części prehistorycznej wioski. Na koniec wszystkie pojedyncze makiety składa się w jedną wielką efektowną całość, a każda drużyna odczytuje swoją wersję legendy o powstaniu wioski. Program w doskonały sposób łączy w sobie elementy planowania, współpracy w zespole, komunikacji i kreatywności na różnych polach działania.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 80 m2

Grupa: 30-50 osób

Czas trwania: ok. 2 godziny

komandosi gra terenowa

KOMANDOSI W AKCJI

„Komandosi w akcji” to oryginalna gra terenowa o charakterze poligonu wojskowego. Uczestnicy ubrani są w specjalne kombinezony maskujące, jak komandosi. Zespół podzielony na plutony realizuje serię zadań, między innymi: musztra, pokonywanie przeszkód terenowych, akcja ratownicza, rozminowywanie terenu, strzelanie z różnych rodzajów broni, czy budowa tratwy.  „Komandosi w akcji”, to idealna zabawa dla aktywnych i lubiących wyzwania oraz przygody. Gra angażuje wszystkich uczestników i pozostawia niezapomniane wrażenia.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: dowolny plener

Grupa: 20-100 osób

Czas trwania: ok. 3 godziny plus dojazd

strzelnica do celu

SHOOTING ACADEMY

Profesjonalne zajęcia strzeleckie z broni palnej na najlepszych strzelnicach w południowej Polsce. Do wyboru jest kilkanaście rodzajów broni oraz różne programy team-buildingowe. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych opiekunów, którzy prowadzą imprezę i dbają o bezpieczeństwo uczestników. Trening strzelecki poprzedzony jest krótkim szkoleniem, a zajęcia dostosowane są do doświadczenia uczestników.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: Kraków lub Śląsk

Grupa: 10-50 osób

Czas trwania: ok. 1,5-2 godziny + dojazd

star wars

KOSMICZNY WYŚCIG

Kosmiczny wyścig to rozbudowana integracja, której celem jest wygranie zawodów własnoręcznie zbudowanymi pojazdami. W pierwszej części uczestnicy podzieleni na kilkuosobowe drużyny budują nietypowe pojazdy kołowe, które w drugiej części wystartują w kosmicznym wyścigu. Wygrywa ten zespół, którego wehikuł dostanie najwyższe oceny za wygląd oraz pokona trasę w najkrótszym czasie i dojedzie do mety w całości.  Zabawa wymaga zręczności, pomysłowości, fantazji i dobrej współpracy w grupie.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: plener

Grupa: 30-100 osób

Czas trwania: ok. 2-3 godziny

WARSZTATY RAJDOWE

Jak zostać mistrzem kierownicy, jak jeździć bezpiecznie? Zajęcia organizujemy na profesjonalnym torze rajdowym pod Krakowem, na którym oprócz jazdy gokartami można odbyć profesjonalny kurs doskonalenia techniki jazdy, radzenia sobie z poślizgami na drodze, czy nauki jazdy prawdziwym samochodem rajdowym. Dodatkowo można pojeździć prawdziwym samochodem rajdowym, czy nauczyć się driftingu. A wszystko pod okiem specjalistów.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Lokalizacja: na terenie Krakowa

Grupa: 3-50 osób

Czas trwania: od 3 godzin wraz z dojazdem

DJ zabawa taneczna

DJ-e, VDJ-e, ZESPOŁY COVEROWE – ROZKRĘCĄ KAŻDĄ IMPREZĘ

Oferujemy szeroki wachlarz muzycznych atrakcji, które rozkręcą każdą imprezę: doświadczonych DJ-ów; VDJ-ów miksujących muzykę i teledyski; świetne zespoły coverowe. Muzyka dopasowana do każdej grupy wiekowej i w prawie każdym stylu muzycznym i z każdej epoki: od popu, przez rock, rap, aż do jazzu; od lat 50-tych do współczesności. Współpracujemy tylko w doświadczonymi i sprawdzonymi muzykami.

Obsługa w języku polskim i angielskim

Czas trwania: w zależności od potrzeb klienta

Formularz kontaktowy

Sprawdź naszą
pozostałą ofertę

Pracowaliśmy dla