Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

- Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
- Szukasz pomysłu na integrację?
- Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
- Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Team building

  powrót do oferty
  Gra miejska w Krakowie

  Tajemnice Jeremiasza

  NOWOŚĆ!

  Nasza oryginalna gra miejska „Tajemnice Jeremiasza”, to podróż w czasie do lat 80 XX w. Waszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki kryminalnej. Trzeba będzie odnaleźć ukryte wskazówki, porozmawiać z informatorami, którzy naprowadzą na rozwiązanie. Gra rozgrywa się w centrum Krakowa i jest ciekawą firmą zwiedzania miasta. Odkryjecie sekretne miejsca nocnego Krakowa sprzed prawie 40 lat.

  Lokalizacja: Kraków, Stare Miasto

  Grupa: od 20 osób

  Cena: od 70 zł. za osobę

  Czas trwania: 2-2,5 godziny

  gra miejska

  GRY MIEJSKIE

  W naszej ofercie mamy kilka ciekawych propozycji takich atrakcji, nie tylko w Krakowie. Uczestnicy poznają miasto i jego historię wykonując różne zadania, oraz docierają do miejsc, których na próżno szukać w przewodnikach turystycznych. Każda gra odbywa się według oryginalnego scenariusza, który można dostosować do preferencji gości.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: Kraków i okolice

  Grupa: od 10 osób

  Cena: od 1000 zł za grupę

  Czas trwania: 2-3 godziny

  gra scenariuszowa

  DROGA DO WOLNOŚCI

  Oryginalna, scenariuszowa gra miejska pt. „Droga do wolności”. Akcja toczy się w Nowej Hucie i obejmuje serię zadań do wykonania, które nawiązują do dawnych czasów, np: nielegalna wymiana walut na ulicy, naprawa Trabanta, zajęcia militarne w schronie przeciwatomowym. Całość prowadzona jest przez wyspecjalizowanych i doświadczonych animatorów. „Droga do wolności” to świetna forma integracji dla grupy, połączona z lekcją historii.

  Lokalizacja: wyjazd na terenie Krakowa

  Grupa: do 100 osób

  Cena: ok. 4000 zł. na grupę

  Czas trwania: ok. 2,5 godziny + dojazd

  wyścig z czasem

  WYŚCIG Z CZASEM

  Oryginalna gra scenariuszowa, której głównym zadaniem jest rozkodowanie tajemniczej walizki, z mechanizmem czasowym. Każda drużyna otrzymuje swoją tajemniczą czerwoną walizkę. W określonym czasie należy odnaleźć właściwy kod, który „rozbroi” ładunek. Gra wymaga zaradności, sprytu, inteligencji oraz intuicji.

  Zabawa składa się z wielu ciekawych zadań. Grę można rozgrywać w plenerze i w pomieszczeniu.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: dowolna sala lub plener

  Grupa: 10-80 osób

  Cena: od 4000 za grupę

  Czas trwania: ok. 2-3 godziny

  kopalnia gra

  PODZIEMNY TEAM-BUILDING „EKSPEDYCJA WIELICZKA”

  „Ekspedycja Wieliczka” to unikatowy program rozgrywany na nowej Trasie Górniczej, dedykowany integracji współuczestników. W asyście sztygara i pomocnika sztygara uczestnicy wyposażeni w górniczy ekwipunek (lampy, pochłaniacze, hełmy oraz

  specjalne kombinezony) eksplorują dotychczas nieudostępniane zwykłym turystom części kopalni. Po drodze czeka na uczestników symulacja akcji ratowniczej oraz tradycyjny górniczy poczęstunek.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: Kopalnia Soli Wieliczka

  Grupa: 10-20 osób

  Cena: ok. 200 zł za osobę

  Czas trwania: ok. 2,5 godziny + dojazd

  MASZYNA GOLDBERGA

  To rewelacyjny sposób na kreatywną integrację. Uczestnicy biorą udział w tworzeniu i uruchomieniu „Mechanizmu Goldberga”, w którym jedna kulka inicjuje całą, skomplikowaną machinę. Wszystkie elementy urządzenia na zasadzie reakcji łańcuchowej utworzą jeden wspólny mechanizm. Zadaniem uczestników jest zbudować oraz połączyć wszystkie elementy w precyzyjny sposób tak, aby maszyna zadziałała bezbłędnie. Efekt końcowy zawsze budzi zachwyt i jest wynikiem perfekcyjnej pracy zespołowej, koordynacji, pomysłowości i zarządzania zespołami.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 100 m2

  Grupa: 30-100 osób

  Cena: od 6000 zł za grupę

  Czas trwania: 2-3 godziny

  warsztaty aktorskie

  WARSZTATY AKTORSKIE, AUTOPREZENTACJI ORAZ IMPROWIZACJI

  Zabawa, integracja i nauka w jednym. Warsztaty te kształtują  wiele umiejętności niezbędnych we współczesnym życiu zawodowym. Zajęcia aktorskie polegają na opracowaniu i zagraniu improwizowanej scenki.  Warsztaty te kreują nieszablonowe zachowania i rozwiązania. Natomiast zajęcia z autoprezentacji i emisji głosu dają bezcenne umiejętności i wskazówki tak potrzebne w pracy i rozwoju zawodowym. Warsztaty prowadzą doświadczeni aktorzy.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 40 m2

  Grupa: 10-40 osób

  Cena: od 2500 zł za grupę

  Czas trwania: 3-5 godzin

  warsztaty filmowe

  AKADEMIA FILMOWA

  Stwórzcie własny film. Napisz scenariusz, zrób casting, przygotuj scenografię, kostiumy i rekwizyty, nakręć pasjonujący film, za który może otrzymasz Oskara. Warsztaty z udziałem profesjonalistów od produkcji filmowych, którzy pokierują pracą poszczególnych ekip filmowych. Zajęcia realizowane w ciekawych plenerach, takich jak np. historyczne zamki. Zajęcia nie tylko dla tych, dla których kino jest pasją.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: dowolny ciekawy plener dostosowany do scenariusza filmu

  Grupa: 30-100 osób

  Cena: od 14 000 zł za grupę + dojazd

  Czas trwania: ok. 4-6 godzin + dojazd

  gotowanie warsztaty

  PROFESJONALNE WARSZTATY KULINARNE

  Gotowanie i sztuka kulinarna są ostatnimi laty bardzo modna. Proponujemy interaktywne zajęcia z najlepszymi szefami kuchni. Takie zajęcia uczą tajników kuchni, wyszukanych trików i umiejętności, które można wykorzystać w życiu codziennym. Warsztaty kończą się wspólną biesiadą. Dodatkowym atutem jest to, że uczestnicy mogą później chwalić się przed rodziną i znajomymi zdobytymi doświadczeniami. To idealna forma team-buildingu łączącego w sobie przyjemne z pożytecznym.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: Kraków

  Grupa: 15-50 osób

  Cena: ok. 200 zł za osobę

  Czas trwania: ok. 3-4 godziny + dojazd

  warsztaty ekologiczne

  WARSZTATY EKOLOGICZNE

  Ekologia staje się coraz ważniejsza w naszym życiu. Dlatego proponujemy naszym klientom organizację ciekawych i oryginalnych warsztatów ekologicznych, gdzie pokazujemy, jak pomysłowo wykorzystać odpady, np. butelki PET. Razem ze specjalistami organizujemy wiele ciekawych zajęć, np: samonawadniające się doniczki z plastikowych butelek, biżuteria z wikliny makulaturowej i wiele innych.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: plener lub sala

  Grupa: od 20 osób

  Cena: od. 2000 za grupę

  Czas trwania: ok. 2 godzin

  MAKE UP AND PHOTO WORKSHOP

  Nietypowe i wyjątkowe zajęcia dla kobiet. Warsztaty mają 2 części: edukacyjną o tajnikach  profesjonalnego makijażu oraz praktyczną. W drugiej części każda uczestniczka będzie miała wykonany indywidualną stylizację oraz portretową sesję fotograficzną. Po zajęciach wszystkie uczestniczki otrzymują pakiet przygotowanych i cyfrowo obrobionych zdjęć co własnego użytku. Tu każda pani poczuje się piękna i wyjątkowa.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 40 m2 lub wynajęte studio

  Grupa: 6-30 osób

  Cena: od 2000 zł za grupę

  Czas trwania: ok. 3-5 godzin

  degustacja win

  WINNICA – ZAJĘCIA WINIARSKIE

  Niedaleko Krakowa, w magicznym miejscu ukrytym pośród zielonych wzgórz, znajduje się winnica. Tu odbywają się warsztaty enologiczne połączone z degustacją ekologicznych win oraz naturalnych produktów lokalnych. Spotkanie obejmuje zwiedzanie winnicy, poznanie techniki winiarskiej, rodzajów i sposobów właściwej degustacji. Wydarzenie wzbogacone jest o testowanie lokalnych win, cydru i naturalnych olejów tłoczonych w winnicy. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję posmakować lokalnych wędlin i przekąsek.

  Obsługa w języku polskim, angielskim i francuskim

  Lokalizacja: okolice Wieliczki

  Grupa: 5-30 osób

  Cena: od 500 zł za grupę

  Czas trwania: ok. 2-3 godziny

  GRA TERENOWA “Z MAPĄ I KOMPASEM”

  Gra polegająca na odszukiwaniu w terenie specjalnych punktów umieszczonych w zakamuflowanych miejscach. Uczestnicy dzieleni są na małe kilkuosobowe grupy oraz wyposażanie między innymi w kompasy i tradycyjne mapy. Na trasie znajdują się specjalne dodatkowe punkty ze specjalnymi zadaniami. Wygrywa ten zespół, który znajdzie wszystkie punkty i wykona wszystkie zadania. Gra jest prowadzona przez doświadczonych animatorów wprowadzających w zadania i opiekujących się uczestnikami. Istnieje też wersja nocna tej gry.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: okolice Krakowa

  Grupa: 20-100 osób

  Cena: od 3000 zł za grupę

  Czas trwania: ok. 2-3 godziny + dojazd

  team building

  SIÓDMY ELEMENT – ESCAPE ROOM

  „Siódmy element” to jedyny w swoim rodzaju mobilny escape room. Grę można realizować zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak również w plenerze. Uczestników gry dzielimy na 4-6 osobowe zespoły. Każda drużyna otrzymuje swoją magiczną skrzynię z zadaniami do rozwiązania. Po odgadnięciu wszystkich łamigłówek,  grupa poznaje tajny kod, który pozwala otworzyć sejf z nagrodą.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 50 m2

  Grupa: 20-100 osób

  Cena: od 3000 zł za grupę

  Czas trwania: ok. 2,5-3 godziny

  budowanie miasta

  OSADNICY

  To oryginalny team-building, który daje uczestnikom mnóstwo satysfakcji i dziecięcej radości. Celem jest odtworzenie prehistorycznej osady oraz legendy jej powstania. Każdy zespół buduje z dostarczonych materiałów (glina, plastelina, sznurki, koraliki, słoma, patyczki etc.) makiety swojej części prehistorycznej wioski. Na koniec wszystkie pojedyncze makiety składa się w jedną wielką efektowną całość, a każda drużyna odczytuje swoją wersję legendy o powstaniu wioski. Program w doskonały sposób łączy w sobie elementy planowania, współpracy w zespole, komunikacji i kreatywności na różnych polach działania.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: na miejscu, dowolna sala od 80 m2

  Grupa: 30-50 osób

  Cena: od 6000 zł za grupę

  Czas trwania: ok. 2 godziny

  komandosi gra terenowa

  KOMANDOSI W AKCJI

  „Komandosi w akcji” to oryginalna gra terenowa o charakterze poligonu wojskowego. Uczestnicy ubrani są w specjalne kombinezony maskujące, jak komandosi. Zespół podzielony na plutony realizuje serię zadań, między innymi: musztra, pokonywanie przeszkód terenowych, akcja ratownicza, rozminowywanie terenu, strzelanie z różnych rodzajów broni, czy budowa tratwy.  „Komandosi w akcji”, to idealna zabawa dla aktywnych i lubiących wyzwania oraz przygody. Gra angażuje wszystkich uczestników i pozostawia niezapomniane wrażenia.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: dowolny plener

  Grupa: 20-100 osób

  Cena: od 4500 zł. za grupę

  Czas trwania: ok. 3 godziny plus dojazd

  strzelnica do celu

  SHOOTING ACADEMY

  Profesjonalne zajęcia strzeleckie z broni palnej na najlepszych strzelnicach w południowej Polsce. Do wyboru jest kilkanaście rodzajów broni oraz różne programy team-buildingowe. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych opiekunów, którzy prowadzą imprezę i dbają o bezpieczeństwo uczestników. Trening strzelecki poprzedzony jest krótkim szkoleniem, a zajęcia dostosowane są do doświadczenia uczestników.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: Kraków lub Śląsk

  Grupa: 10-50 osób

  Czas trwania: ok. 1,5-2 godziny + dojazd

  Cena: od 150 zł za osobę + dojazd

  star wars

  KOSMICZNY WYŚCIG

  Kosmiczny wyścig to rozbudowana integracja, której celem jest wygranie zawodów własnoręcznie zbudowanymi pojazdami. W pierwszej części uczestnicy podzieleni na kilkuosobowe drużyny budują nietypowe pojazdy kołowe, które w drugiej części wystartują w kosmicznym wyścigu. Wygrywa ten zespół, którego wehikuł dostanie najwyższe oceny za wygląd oraz pokona trasę w najkrótszym czasie i dojedzie do mety w całości.  Zabawa wymaga zręczności, pomysłowości, fantazji i dobrej współpracy w grupie.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: plener

  Grupa: 30-100 osób

  Czas trwania: ok. 2-3 godziny

  Cena: od 5 000 zł za grupę

  WARSZTATY RAJDOWE

  Jak zostać mistrzem kierownicy, jak jeździć bezpiecznie? Zajęcia organizujemy na profesjonalnym torze rajdowym pod Krakowem, na którym oprócz jazdy gokartami można odbyć profesjonalny kurs doskonalenia techniki jazdy, radzenia sobie z poślizgami na drodze, czy nauki jazdy prawdziwym samochodem rajdowym. Dodatkowo można pojeździć prawdziwym samochodem rajdowym, czy nauczyć się driftingu. A wszystko pod okiem specjalistów.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Lokalizacja: na terenie Krakowa

  Grupa: 3-50 osób

  Czas trwania: od 3 godzin wraz z dojazdem

  Cena: uzależniona od wybranego wariantu i programu

  DJ zabawa taneczna

  DJ-e, VDJ-e, ZESPOŁY COVEROWE – ROZKRĘCĄ KAŻDĄ IMPREZĘ

  Oferujemy szeroki wachlarz muzycznych atrakcji, które rozkręcą każdą imprezę: doświadczonych DJ-ów; VDJ-ów miksujących muzykę i teledyski; świetne zespoły coverowe. Muzyka dopasowana do każdej grupy wiekowej i w prawie każdym stylu muzycznym i z każdej epoki: od popu, przez rock, rap, aż do jazzu; od lat 50-tych do współczesności. Współpracujemy tylko w doświadczonymi i sprawdzonymi muzykami.

  Obsługa w języku polskim i angielskim

  Cena: od 2500 zł za wykonawcę

  Czas trwania: w zależności od potrzeb klienta

  Formularz kontaktowy

   Lub naciśnij ENTER

   Pracowaliśmy dla