Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

- Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
- Szukasz pomysłu na integrację?
- Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
- Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Poznaj nas!

  Meeting Art, to dawna marka See4Business, która przez ostatnie lata zrealizowała wiele udanych wydarzeń dla naszych klientów. Jesteśmy częścią grupy marek skupionych wokół UTC Tour Operator - lidera lokalnego rynku. Naszą grupę tworzą: SeeKrakow - turystyka, Meeting Art - eventy, 4transfer - transport. Trzon marki Meeting Art tworzy zgrany duet - Agnieszka i Marcin - któremu żadne wyzwanie nie jest straszne!

  Marcin – doświadczony i zahartowany w organizacji eventów wszelakich.

  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał w agencjach marketingowo-eventowych, pracował w jednym ze znanych krakowskich teatrów i w „perełce naszego województwa” – Kopalni Soli w Wieliczce. Sporo zorganizowanych wydarzeń już za nim ale jeszcze więcej przed nim – tym bardziej, że kocha to, co robi i nie zamierza przestać!

  Marcin ma 100 pomysłów na minutę – uwielbia spotkania kreatywne i wszelkiego rodzaju „burze mózgów” – wszystko po to, żeby jeszcze bardziej urozmaicić organizowane przez nas wydarzenia!

  Prywatnie Marcin jest pasjonatem fotografii, gór i dobrej muzyki. Uwielbia malarstwo abstrakcyjne i ponoć świetnie gotuje, tak przynajmniej mówią jego znajomi.

  Kontakt:
  +48 533 198 898
  marcin@meetingart.pl

  Agnieszka – swoje doświadczenie budowała w organizacji wycieczek i transportu dla wszelkiego rodzaju klientów – indywidualnych i grupowych, szkolnych i biznesowych, jedno- i kilkudniowych, w Krakowie i na terenie całej Polski. Zaczynała od pracy w Punkcie Informacji Turystycznej, przeszła do pracy biurowej (e-mailowej) z grupami, a teraz zajmuje się wyłącznie gośćmi biznesowymi. Pracę z klientem opanowała już chyba do perfekcji!

  Agnieszka to wulkan pozytywnej energii, którą rozświetla każdy, nawet najbardziej ponury dzień. Podejmuje się najtrudniejszych wyzwań, każdą traktując, jak fascynująca przygodę, angażując się za każdym razem całą sobą w realizowany projekt.

  Prywatnie Agnieszka uwielbia śpiewać, czytać książki i grać w planszówki.

  Kontakt:
  +48 796 233 331
  agnieszka@meetingart.pl

  Zespół po godzinach

  góry
  góry pies hobby

  Pracowaliśmy dla