Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 570 300 227 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl

FAQ

1. Ile trwa przygotowanie oferty?

W związku z tym, że nasze oferty są pełne i kompleksowe, czas przygotowania wynosi od 3 dni roboczych do maksymalnie 7. Za każdym razem przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb klienta. Składając ofertę sprawdzamy dostępność wszystkich podwykonawców oraz przeprowadzamy wstępną rezerwację pokoi hotelowych. Oferty Meeting Art są napisane w formie estetycznej i przejrzystej prezentacji. Wszystko to zajmuje sporo czasu, stąd dłuższy czas na jej przygotowanie.

2. Dlaczego warto określać ramy budżetowe wydarzenia?

Określenie ram budżetowych pozwala nam na lepsze dopasowanie propozycji do możliwości i oczekiwań klienta. Unikamy nieporozumień, gdy wstępny budżet sporo przewyższa sumę, jaką szef planuje wydać na wydarzenie. Podanie maksymalnej kwoty nie oznacza, że klient musi wydać tyle na event. Nasze oferty składają się z wielu elementów, z których każdy wyceniany jest osobno – daje to możliwość zarządzania budżetem. 

3. Dlaczego warto zaangażować agencję eventową?

Zatrudnienie profesjonalnej agencji eventowej, takiej jak Meeting Art, nie oznacza, że impreza będzie droższa. Poprzez szeroką sieć kontaktów oraz stałych kooperantów negocjujemy lepsze ceny, niż klient uzyskałby samodzielnie. Równie ważne jest bezpieczeństwo realizacji oraz właściwe reagowanie na nieprzewidziane sytuacje. Jeśli zależy Państwu na jakości – zapraszamy do Meeting Art – u nas każdy klient obsługiwany jest na poziomie premium. 

4. Czy uczestnicy imprez są ubezpieczeni?

Standardowo oferujemy naszym klientom pełny pakiet ubezpieczeniowy (OC, NNW i KL). Oprócz tego, w przypadku usług transportowych, korzystamy wyłącznie z pojazdów nie starszych niż 5-letnie (własna flota), prowadzonych przez bardzo doświadczonych kierowców. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, stosujemy procedury sanitarne zalecane przez właściwe służby. 

5. Czy zapewniają Państwo transport uczestników?

Jeśli wymaga tego rodzaj imprezy, to oczywiście zapewniamy profesjonalne usługi transportowe. Posiadamy własną flotę autokarów, busów i minivan-ów. Wszystkie nasze pojazdy są nie starsze niż 5 lat. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, z których większość mówi po angielsku. 

6. Czy przesłany budżet obejmuje wszystkie koszty realizacji imprezy?

Przesyłając do naszych klientów prezentację z ofertą oraz wstępnym budżetem, zawsze zawieramy w nim wszystkie koszty realizacji imprezy. Nigdy nie stosujemy strategii “gwiazdek”, ukrytych kosztów i innych niespodzianek, a jeśli są koszty, które mogą ulec zmianie, to zawsze to zaznaczamy. Nasze oferty są przejrzyste i uczciwe.

7. Jak wygląda nadzór nad realizowaną imprezą? 

Zawsze mamy osobisty i ciągły nadzór nad realizacją naszych imprez. Na każdą, nawet najmniejszą realizację, jedzie nasz przedstawiciel, aby reagować na bieżąco na wszystkie potrzeby klienta oraz nieprzewidziane sytuacje. W Meeting Art zawsze stawiamy na najwyższą jakość, dlatego dbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach realizacji wydarzenia. 

8. Czy realizują Państwo także eventy dla małych firm?

Tak, realizujemy również małe i bardzo małe wydarzenia czy spotkania i eventy nawet dla kilku osób. Dostosowujemy się również do możliwości budżetowych klientów.