Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Imprezy tematyczne

  Tematyczne spotkania firmowe – idealny pomysł na niezapomnianą integrację

   

  Tematyczne imprezy firmowe to wyższy poziom integracji pracowniczej. Realizujemy świeże pomysły nasze lub naszych klientów. Mogą Państwo zaproponować własną koncepcję, a my ją wdrożymy. Mogą też Państwo skorzystać z naszego doświadczenia i kreatywności.

  Wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu, który inspiruje do dalszego działania. Spotkanie w kasynie z czasów prohibicji, karnawał w Rio, Dziki Zachód, szalone lata 80., White Party i wiele innych ciekawych scenariuszy na niezapomniane spotkanie.

  Zajmiemy się wszystkim od pomysłu, aż po foto- i wideo-relację z imprezy, która będzie świetną pamiątką lub narzędziem marketingu wewnętrznego czy employer brandingu. Posiadamy szeroki wachlarz współpracowników: aktorów, artystów, muzyków, którzy zadbają o profesjonalną realizację koncepcji imprezy.

  Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów oraz założeń. Zapewniamy pomoc i doradztwo w całym procesie kreacji i realizacji spotkania.

  Napisz lub zadzwoń do nas i spotkajmy się. Wdrożymy wasze idee i marzenia w życie. Doradzimy, pokierujemy i zastanowimy się wspólnie, jak zrealizować Waszą imprezę!

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty

  Please wait...

  Dziękujemy!

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Sprawdź naszą
  pozostałą ofertę

  Pracowaliśmy dla