Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 570 300 227 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl

Imprezy tematyczne

Tematyczne spotkania firmowe – idealny pomysł na niezapomnianą integrację

 

Tematyczne imprezy firmowe to wyższy poziom integracji pracowniczej. Realizujemy świeże pomysły nasze lub naszych klientów. Mogą Państwo zaproponować własną koncepcję, a my ją wdrożymy. Mogą też Państwo skorzystać z naszego doświadczenia i kreatywności.

Wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu, który inspiruje do dalszego działania. Spotkanie w kasynie z czasów prohibicji, karnawał w Rio, Dziki Zachód, szalone lata 80., White Party i wiele innych ciekawych scenariuszy na niezapomniane spotkanie.

Zajmiemy się wszystkim od pomysłu, aż po foto- i wideo-relację z imprezy, która będzie świetną pamiątką lub narzędziem marketingu wewnętrznego czy employer brandingu. Posiadamy szeroki wachlarz współpracowników: aktorów, artystów, muzyków, którzy zadbają o profesjonalną realizację koncepcji imprezy.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje osiągnięcie zakładanych celów oraz założeń. Zapewniamy pomoc i doradztwo w całym procesie kreacji i realizacji spotkania.

Napisz lub zadzwoń do nas i spotkajmy się. Wdrożymy wasze idee i marzenia w życie. Doradzimy, pokierujemy i zastanowimy się wspólnie, jak zrealizować Waszą imprezę!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę