Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 570 300 227 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl

Konferencje i szkolenia

Dbamy o każdy element Państwa wydarzenia, począwszy od wyboru najlepszego miejsca, w którym odbędzie się kongres, przez ustalenia programowe, a skończywszy na pomocy w wyborze gadżetów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa uwagi oraz pomysły lecz dzięki naszemu doświadczeniu służymy także pomocną radą.

OD A DO Z

Zapewniamy Państwu obsługę od początkowego pomysłu, poprzez proces rezerwacji, dodatkowe ustalenia, realizację wydarzenia i feedback uczestników.

Dysponujemy:

  • rozbudowaną bazą obiektów konferencyjnych,
  • własną flotą transportową,
  • zaufaną bazą podwykonawców.

Dzięki naszej współpracy z najlepszymi podwykonawcami mamy pewność, że Państwa konferencja będzie dopracowana w najmniejszym szczególe.

Dbamy o każdy element Państwa wydarzenia, począwszy od wyboru najlepszego miejsca, w którym odbędzie się kongres, przez ustalenia programowe, a skończywszy na pomocy w wyborze gadżetów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa uwagi oraz pomysły lecz dzięki naszemu doświadczeniu służymy także pomocną radą.

 

TO, CO NAJWAŻNIEJSZE

Wiemy z doświadczenia, że każdą konferencję czy kongres tworzą także małe, na pozór mniej istotne elementy, które bardzo często mają wpływ na ogólną ocenę samego wydarzenia. Mając to na uwadze, proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzone oferty cateringowe, profesjonalnych dostawców mebli eventowych, doświadczoną obsługę (podczas rejestracji, w szatni, ochronę itp.), a także program dodatkowy, który z całą pewnością urozmaici Państwa wydarzenie i uczyni je wyjątkowym i niezapomnianym.

Służymy także pomocą zakresie dopasowania pozostałych elementów konferencji, tak aby współgrały z tematyką spotkania i wzbogacały ofertę programową (np. organizacja wycieczki tematycznej czy study tour w wybranym obiekcie). Ponadto jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji Państwa wydarzenia.

 

ROZBUDOWANA OFERTA DLA PAŃSTWA GOŚCI

Dzięki naszemu doświadczeniu turystycznemu i transportowemu, oferujemy także program dodatkowy do organizowanego kongresu. Wycieczki dla uczestników konferencji, prywatna opieka concierge dla najważniejszych gości, organizacja spotkań biznesowych to pełne spektrum realizowanych przez nas usług.

Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych, komfortowych, bezpiecznych pojazdów – minivanów, busów i autokarów, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia Państwu logistycznej obsługi całego wydarzenia. Organizujemy transport uczestników konferencji na najbardziej popularnych trasach, jak np. lotnisko Balice – Kraków, dworzec PKP – hotel ale realizujemy również zamówienia wg Państwa specyfikacji.

 

Jeśli chcą Państwo aby organizacja konferencji lub kongresu nie była skomplikowanym, spędzającym sen z oczu doświadczeniem, służymy pomocą!

Napiszcie do nas na info@meetingart.pl lub wypełnijcie formularz.

Jesteśmy pewni, że sprostamy Waszym wymaganiom!

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź naszą
pozostałą ofertę

Pracowaliśmy dla