Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Nasze realizacje

  integracja, wyjazd firmowy

  Grundfos na Jurze

  integracja, wyjazd firmowy

  Brand24 – wyjazd integracyjny

  Klienci o nas

  Dr Weigert

  Realizacja była zgodna z planem i co do jakości perfekcyjna. Dało się odczuć troskę o klienta i stałą, choć dyskretną, opiekę nad nim w czasie trwania eventu. Każda z naszych potrzeb, pojawiająca się czasami nagle i niespodziewanie, była w pełni realizowana.

  LPP

  Ekipa See4Business wykazała się profesjonalizmem i doskonałym podejściem do klienta. Zarówno na etapie ustaleń, jak i podczas samej realizacji mogliśmy liczyć na fachową pomoc i doradztwo.

  Uber

  Chciałabym podziękować za całą organizację, za czuwanie i za pilnowanie wszystkiego do ostatniej chwili. Muszę przyznać, że zarówno ja, jak i Monika i Asia, bawiłyśmy się świetnie, a i nasi pracownicy bardzo sobie tę imprezę chwalą.

  Morele.net

  O wyborze organizatora spotkań spośród katalogu firm, jakie przedstawiły nam swoje oferty, zadecydowała przede wszystkim umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby oraz elastyczne podejście. Spotkania zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie.

  Revolut

  Firma See4Business zorganizowała imprezę “Revolut Summer Party”. Wydarzenie było przeprowadzone na najwyższym poziomie i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem przez uczestników. Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjna organizacja oraz natychmiastowe reagowanie na wszelkie uwagi i sugestie.

  NATO

  Krótko mówiąc: Super!
  Mówiąc dłużej, goście bardzo zadowoleni. Nasz przewodnik był niezwykle pozytywną postacią i był bardzo kontaktowy. Dziękuję bardzo za organizację wycieczki.

  FAKRO

  Odnośnie ostatniego zwiedzania – grupa była zachwycona! Pełen profesjonalizm. Bardzo dziękujemy.

  Data Feed Watch

  Dziękuję za świetną i interesującą organizację świątecznego eventu naszej firmy. Pani Agnieszka stanęła na głowie aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nowoczesne i kreatywne pomysły, które można spełnić nawet podczas pandemii. Pozdrawiamy!

  Referencje

  document icon

  Asseco

  zobacz .pdf
  document icon

  dr Weigert

  zobacz .pdf
  document icon

  Flyaway

  zobacz .pdf
  document icon

  Morele.net

  zobacz .pdf
  document icon

  Revolut

  zobacz .pdf
  document icon

  Śnieżka

  zobacz .pdf
  document icon

  Securitum

  zobacz .pdf
  document icon

  Sopem

  zobacz .pdf
  document icon

  Sternet

  zobacz .pdf
  document icon

  Unihut

  zobacz .pdf

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla