Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  LPP – wyjazd integracyjno-szkoleniowy

  Zabawa LPP

  klient: LPP

  ilość osób: 120

  miejsce: Stryszawa

  rok realizacji: 2020

  Organizacja wyjazdu integracyjno-szkoleniowego dla ok. 120 pracowników firmy LPP. Miejscem pobytu był hotel Beskidzki Raj, zlokalizowany w klimatycznej miejscowości Zawoja. Nasza firma zapewniła gościom transport, pobyt, wyżywienie i wszystkie pozostałe atrakcje. Poza częścią szkoleniową, goście bawili się do rana przy muzyce jednego z naszych najlepszych DJ-ów. Drugiego dnia główną atrakcję stanowiła rozbudowana gra scenariuszowa z łamigłówkami oraz zabawą w terenie, z mapą i kompasem. Wieczór zwieńczyła biesiada grillowa.

  Fotobudka
  fotobudka2
  wyścig z czasem

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla