Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  MIX GROUP – spotkanie biznesowe z Ewą Wachowicz

  klient: MIX GROUP

  ilość osób: 40

  miejsce: Kraków

  rok realizacji: 2019

  Nietuzinkowe spotkanie biznesowe zorganizowaliśmy dla firmy MIX Group. Miejscem spotkania był Resto Bar Zalipianki, a gościem specjalnym – Ewa Wachowicz. Gwiazda kulinarna na bieżąco opowiadała o potrawach, sposobie ich przygotowywania, był także pokaz live cooking, a wszystko to doprawione idealnym poczuciem humoru. Było także mnóstwo czasu na rozmowy biznesowe, dzięki którym udało się zacieśnić relacje z partnerami handlowymi. Całość zwieńczył elegancki, pyszny obiad.

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla