Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Brand24 – wyjazd integracyjny

  klient: Brand24

  ilość osób: 55

  miejsce: Cesarka k. Łodzi

  rok realizacji: 2021

  Firmowy wyjazd integracyjny organizowany dla młodego zespołu pracowników Brand24 był idealnym pomysłem na zakończenie lata.

  Pracownicy, na co dzień „rozrzuceni” po całej Polsce, spotkali się pośrodku – w klimatycznym hotelu zlokalizowanym niedaleko Łodzi, w otoczeniu lasu i zalewu, gdzie dotarli zapewnionym przez nas komfortowym autokarem. W ciągu 2-dniowego pobytu grupa korzystała z uroków hotelu (pływania w basenie czy leżakowania na hamakach), wyciskała z siebie ostatnie poty tocząc twardą rozgrywkę w paintballa na profesjonalnym terenie – byłym poligonie – pełnym przeszkód (mostów, bunkrów czy wraków samochodów) i szalała do białego rana podczas imprezy połączonej z grillem.

  Kolejnego dnia ciężko było wstać z łóżka ale to chyba oznacza, że zabawa była więcej niż udana. 😉

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla