Wydarzenia ONLINE

W biurze, w studiu, w teatrze, w plenerze.

Proponujemy różnorodne, oryginalne szkolenia i warsztaty online oraz spotkania hybrydowe. Do naszych realizacji wykorzystujemy specjalistyczne systemy informatyczne, które dają szereg możliwości – od zaproszenia i rejestracji uczestników, poprzez interaktywne zajęcia i atrakcje, aż po podsumowania, analizy i statystyki już po zakończeniu wydarzenia. 

Szeroki wachlarz tematów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie – zarówno w zakresie ciekawych spotkań integracyjnych, jak i szkoleń zawodowych z doświadczonymi trenerami. Każde z zajęć jest dostosowane do konkretnych wymagań klienta i opiera się na wstępnej analizie zagadnień i potrzeb.

Oferujemy także profesjonalne spotkania hybrydowe z realizacją w wynajętym studiu lub w siedzibie firmy. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, którzy zapewniają najwyższą jakość realizacji i przekazu. Kamery, mikrofony, oświetlenie, scenografia – tymi (i innymi) elementami spotkania zajmiemy się my. 

Jednym z najbardziej oryginalnych wydarzeń, którego realizacja została nam powierzona, był interaktywny, improwizowany spektakl kabaretowy, dostosowany do specyfiki klienta, przeprowadzony właśnie w wersji hybrydowej. Więcej szczegółów – w zakładce “Realizacje”. 

Jeśli planują Państwo zorganizować prostą konferencję online, przy użyciu powszechnie dostępnych i znanych aplikacji, na pewno świetnie poradzą sobie Państwo sami. Jeśli jednak oczekują Państwo czegoś bardziej skomplikowanego, na wyższym poziomie i z gwarancją perfekcyjnej obsługi – zwróćcie się do nas!

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie – nie bez powodu nasza oferta nazywana jest „szytą na miarę”. Postaramy się zorganizować spotkanie lub zajęcia, które będą w pełni dostosowane do Waszych wymagań!