Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  UNIHUT – Wyjazd integracyjny w Bieszczady

  Solina rejs

  klient: UNIHUT SA

  ilość osób: 200

  miejsce: Solina

  rok realizacji: 2018

  Wyjazd integracyjny w Bieszczady zorganizowany dla 200 pracowników firmy Unihut. Zapewniliśmy kompleksową obsługę, od koncepcji, poprzez transport, program konferencyjny, atrakcje turystyczne, zabawy integracyjne oraz rejs statkami po Solinie. Spotkanie zakończył elegancki bankiet.

  Solina gra terenowa
  team building Solina

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla