Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  UBER Summer Party

  summer party uber

  klient: UBER

  ilość osób: 350

  miejsce: Kraków, Forum

  rok realizacji: 2019

  Wielki i radosny chill-out pt. “Summer Party” na ponad 300 osób. Impreza odbyła się przy Błoniach w Krakowie. W programie, między innymi była ściana arcade games oraz warsztaty hinduskiej henny. Na scenie, wśród świateł efektowych, odbywał się improwizacyjny występ 2 świetnych DJ-ów i saksofonisty, którzy grali klubowe rytmy. Dodatkowymi atrakcjami był prosecco van oraz fotobudka. Na imprezie panowała świetna atmosfera, a klient wysoko ocenił organizację tego spotkania przez nas.

  DJ music Uber
  impreza letnia Ubera

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla