Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  KFC – Promocja marki wśród studentów

  KFC Gdansk

  klient: KFC

  miejsce: Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków

  rok realizacji: 2019

  Ogólnopolska akcja marketingowa dla KFC. Celem działań była promocja zatrudnienia w KFC dla studentów. Wielki pneumatyczny namiot ustawiony był w ruchliwych miejscach w: Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. W środku można było pograć w gry wykorzystujące wirtualną rzeczywistość, a na zewnątrz ustawiony był punkt informacyjny. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

  KFC Wroclaw
  KFC Wrocław 2

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla