Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Revolut – Pożegnanie lata

  henna revolut

  klient: Revolut

  ilość osób: 400

  miejsce: Kraków, Błonia

  rok realizacji: 2019

  Na zakończenie wakacji, w salach dawnego hotelu Forum, odbyła się wielka kolorowa impreza dla firmy Revolut. Ponad 400 gości bawiło się wyśmienicie do białego rana przy muzyce oraz innych atrakcjach. Gorąca letnia atmosfera trwała do końca imprezy. Grand Hall udekorowany był nowoczesnymi światłami efektowymi, które nadały niepowtarzalnego charakteru całemu wydarzeniu.

  impreza revolut
  hotel forum revolut

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla