Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Grundfos na Jurze

  klient: Grundfos

  ilość osób: 25

  miejsce: Zawiercie

  rok realizacji: 2021

  Spotkanie firmowe dla kierownictwa firmy Grundfos. Wyjazd zorganizowaliśmy do Hotelu Villa Verde w Zawierciu. Oprócz programu konferencyjnego zorganizowaliśmy zestaw atrakcji, który pozwolił poznać uroku Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

  Najważniejszym punktem drugiego dnia była wycieczka rowerowa najbardziej urokliwymi szlakami regionu. Na trasie były 3 zamki, urokliwe skały, bajkowe krajobrazy.

  Cała impreza trwała 3 dni i była dostała najwyższą ocenę od klienta.

  turystyka biznesowa

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla