Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Data Feed Watch – wyjazd integracyjny

  klient: Data Feed Watch

  ilość osób: 75

  miejsce: Krynica Zdrój

  rok realizacji: 2021

  Emocjonujący, długo wyczekiwany, integracyjny wyjazd do, niezwykle popularnej w tym sezonie, Krynicy Zdrój. Ekipa z Data Feed Watch zaufała nam po raz kolejny i tym razem zorganizowaliśmy dla nich 2-dniową firmową integrację.

  Program pełen był ciekawych atrakcji – próbowanie łemkowskich specjałów, oryginalna gra terenowa na Jaworzynie Krynickiej, odpoczynek w hotelowym basenie i wieczorna impreza w stylu lat 90. z profesjonalnym DJ-em. To sama przyjemność organizować eventy dla takiego fajnego zespołu i mamy nadzieję, że jeszcze niejedno wspólne wydarzenie przed nami!

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla