Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Data Feed Watch – impreza świąteczna online

  klient: Data Feed Watch

  ilość osób: 100

  miejsce: Kraków (spotkanie hybrydowe)

  rok realizacji: 2021

  Wyjątkowe spotkanie w wyjątkowych czasach. Interaktywny występ komedii improwizowanej okazał się strzałem w dziesiątkę! Przygotowany pod klienta spektakl na żywo był transmitowany z wynajętego specjalnie na to wydarzenie teatru. Cała komunikacja odbywała się poprzez czat, obsługiwany przez przeznaczoną mu osobę, na który uczestnicy podsyłali kolejne pomysły dla aktorów. Sukces imprezy niewątpliwie zapewniły podpowiedzi pracowników firmy, z którymi kilkukrotnie spotkaliśmy się wcześniej (online) oraz sugestie publiczności w trakcie samego spotkania. Świątecznego klimatu dopełniły dostarczone przez nas pracownikom paczki z akcesoriami oraz instrukcją do samodzielnego wykonania bombek, na których namalowali litery tworzące wspólne hasło. Fantastyczna pamiątka, która w kolejnych latach będzie zdobić firmową choinkę.

  Pozostałe realizacje

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla