Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

– Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
– Szukasz pomysłu na integrację?
– Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
– Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Andersen Lab – Halloween Party

  klient: Andersen Lab

  ilość osób: 30

  miejsce: Kraków

  rok realizacji: 2021

  Przerażająca i magiczna zarazem realizacja dla jednej z fantastycznych krakowskich firm na Halloween Party. Razem z naszymi pomysłowymi dekoratorami stworzyliśmy w biurze atmosferę rodem z prawdziwego horroru! Zwisające z sufitu pajęczyny, podświetlone dynie, kościotrupy oraz kolorowe maski i czaszki przystrojone kwiatami stworzyły niesamowity miks klimatu meksykańskiego święta zmarłych Día de Muertos z upiornym nastrojem prosto z najstraszniejszego filmu grozy.

  Podczas zabawy nasza wróżka stawiała gościom tarota i wróżyła z fusów, a fotograf Kuba uwiecznił najlepsze chwile imprezy na zdjęciach.

  Pozostałe realizacje

  integracja, wyjazd firmowy

  Grundfos na Jurze

  integracja, wyjazd firmowy

  Brand24 – wyjazd integracyjny

  Agencja eventowa dla wymagających klientów

  Pracowaliśmy dla