Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

- Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
- Szukasz pomysłu na integrację?
- Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
- Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Wydarzenia ONLINE

  powrót do oferty

  Proponujemy różnorodne, oryginalne szkolenia i warsztaty online oraz spotkania hybrydowe. Do naszych realizacji wykorzystujemy specjalistyczne systemy informatyczne, które dają szereg możliwości – od zaproszenia i rejestracji uczestników, poprzez interaktywne zajęcia i atrakcje, aż po podsumowania, analizy i statystyki już po zakończeniu wydarzenia. 

  Szeroki wachlarz tematów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie – zarówno w zakresie ciekawych spotkań integracyjnych, jak i szkoleń zawodowych z doświadczonymi trenerami. Każde z zajęć jest dostosowujemy do konkretnych wymagań klienta i opieramy się na wstępnej analizie zagadnień i potrzeb.

  Oferujemy także profesjonalne spotkania hybrydowe z realizacją w wynajętym studiu lub w siedzibie firmy. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, którzy zapewniają najwyższą jakość realizacji i przekazu. Kamery, mikrofony, oświetlenie, scenografia – tymi (i innymi) elementami spotkania zajmiemy się my. 

  Kabaret online

  Jednym z najbardziej oryginalnych wydarzeń, którego realizacja została nam powierzona, był interaktywny, improwizowany spektakl kabaretowy. Event dostosowany do specyfiki klienta i przeprowadzony właśnie w wersji hybrydowej. Więcej szczegółów – w zakładce “Realizacje”. 

  Jeśli planują Państwo zorganizować prostą konferencję online, przy użyciu powszechnie dostępnych i znanych aplikacji, na pewno świetnie poradzą sobie Państwo sami. Jeśli jednak oczekują Państwo czegoś bardziej skomplikowanego, na wyższym poziomie i z gwarancją perfekcyjnej obsługi – zwróćcie się do nas!

  Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie – nie bez powodu nasza oferta nazywana jest „szytą na miarę”. Postaramy się zorganizować spotkanie lub zajęcia, które będą w pełni dostosowane do Waszych wymagań!

   

   

   Lub naciśnij ENTER

   Pracowaliśmy dla