Jesteś zainteresowany bezpłatnym doradztwem?

- Nie wiesz, jak zorganizować imprezę firmową?
- Szukasz pomysłu na integrację?
- Chcesz dopytać o sprawdzony i renomowany hotel?
- Masz gości w firmie i nie wiesz, jak zorganizować im czas?

Napisz lub zadzwoń do nas - rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zadzwoń do nas!

+48 533 198 898 +48 796 233 331

Ogólne zapytania

info@meetingart.pl
  Mam świadomość, że uzupełniając formularz w zakresie adresu e-mail lub imienia i nazwiska oraz treści wiadomości, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie lub otrzymania oferty świadczenia usług.

  Mam świadomość, że uzupełniając formularz dodatkowo w zakresie numeru telefonu, a następnie klikając przycisk „wyślij”, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (połączenie głosowe, SMS) w celu uzyskania oferty, odpowiedzi na pytanie, nawiązania współpracy zgodnie z Ustawą Prawo telekomunikacyjne.

  Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać powyższe zgody, w szczególności każdą z osobna niezależnie od siebie, poprzez wysłanie wiadomości na adres info@meetingart.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  Nowe gry tematyczne

  powrót do oferty

  Oferujemy oryginalne, oryginalne gry miejskie i scenariuszowe. Oryginalne, bo sami je stworzyliśmy od samego początku. „Sekrety Jeremy’ego” czy „Smok Wawelski 2.0” to nasze ostatnie pomysły twórcze. Dodatkowo możemy stworzyć inny projekt w zależności od potrzeb naszego klienta i danej lokalizacji.

  W naszej ofercie znajduje się również ciekawa propozycja gier hybrydowych, rozgrywanych indywidualnie w terenie, a następnie zespołowo w Internecie.

  Dodatkowo oferujemy organizację szkoleń czy warsztatów z grami scenariuszowymi z elementami BHP czy ratownictwa medycznego.

  Gotowe produkty:

  „Tajemnice Jeremiasza” – osadzona w latach 80. gra kryminalna, której akcja rozgrywa się w centrum Krakowa

  „Smok Wawelski 2.0” – futurystyczna gra, w której przeniesiesz się do drugiej połowy XXI wieku. Akcja rozgrywa się na krakowskim Podgórzu i Zabłociu

  „Riddle” – terenowa gra hybrydowa, jedyna tego typu propozycja na rynku

  „Akcja Ratunkowa” – gra terenowa z elementami ratownictwa medycznego i BHP

  „Ekspedycja Wieliczka” – gra scenariuszowa, której akcja toczy się w podziemnych, solnych chodnikach Kopalni Soli Wieliczka, jednym z elementów jest podziemna akcja ratunkowa.

  Nowe gry tematyczne

   Lub naciśnij ENTER

   Pracowaliśmy dla